Art Shop | Danubiana

Pri riešení vnútornej priestorovej štruktúry sa kládol osobitný dôraz na to, aby Danubiana Meulensteen Art Museum poskytovala svojim návštevníkom okrem výstavných sál aj priestor, v ktorom by si každý návštevník mohol ako spomienku na výstavu či návštevu múzea odniesť vhodný suvenír a darček, ešte dlho pripomínajúci návštevu tohto jedinečného miesta.

Veľkorysý priestor Art shopu ponúka široký výber kníh a katalógov o umení a výtvarných umelcoch, série grafických listov, umeleckých fotografií, serigrafií, umeleckých šperkov, plagátov, pohľadníc a ďalších predmetov s logom múzea. Okrem toho ponúka aj dizajnové produkty a ďalší doplnkový tovar od spolupracujúcich firiem a spoločností kooperujúcich s múzeom.

Vždy ochotný personál a jedinečná atmosféra radia návštevu Art shopu k dôležitým momentom, pre ktoré sa k nám oplatí prísť. Veríme, že každý, kto navštívi náš obchod si určite odnesie nezabudnuteľné a prekvapujúce zážitky z celého priestoru, ktorý ho očarí viac ako ktorékoľvek iné múzejné obchody, aké dovtedy mal možnosť vidieť a spoznať.

Aktuálne ponúkame zaujímavý a umelecky atraktívny tovar nielen zo Slovenska, ale z celej Európy. Doplnili sme umelecké tlače rozprávkových motívov aj od ďalších autorov. Objednali sme plyšové hračky zo Švédska pre našich najmenších návštevníkov. Nižšie nájdete tipy na darčeky, ktoré priebežne dopĺňame.


Tešíme sa na Vás !


Luxusné zápisníky L | Danubiana

Luxusné zápisníky L
31 EUR

Macko | Danubiana

Macko
20 EUR

Objekt: francúzska kabelka | Danubiana

Francúzska kabelka
99,50 EUR

Vianočná dekorácia | Danubiana

Vianočná dekorácia
13,95 EUR